TATRZAŃSKIE WORSHIP

opublikowane przez

14 sierpnia  w Zakopanem na Równi Krupowej w namiocie festiwalowym odbyło się spotkanie modlitewne ”Tatrzńskie Worship”. Wydarzenie miało charakter ewangelizacyjny. Skierowane było do turystów i mieszkańców Zakopanego.

Zanim nastąpiła część oficjalna pod namiotem, organizatorzy zachęcali do uczestnictwa, na znanym turystom deptaku Krupówkach. Była tam przedstawia scenka ewangelizacyjna. Osoby ze wspólnot prowadzących ewangelizację dzieliły się swoimi świadectwami spotkania Boga. Wszystko to odbywało się przy akompaniamencie kapeli góralskiej.

Druga część „Tatrzańskiego Worship” rozpoczęła się w godzinach popołudniowych w namiocie na Równi Krupowej Górnej. W ramach programu odbywały się konferencje, modlitwa uwielbienia, głoszono świadectwa. Można było skorzystać z modlitwy wstawienniczej oraz sakramentu pojednania i pokuty.

Głównym punktem spotkania była Msza Święta, której przewodniczył ks. dziekan Bogusław Filipiak z parafii Św. Rodziny w Zakopanem.

Spotkanie w namiocie było pełne entuzjazmu i radości, która udzielała się wszystkim uczestnikom tego spotkania z Jezusem. Wielbiono Boga słowem, tańcem, śpiewem a nawet oklaskami.

W  przygotowanie i prowadzenie „Tatrzńskiego  Worship” zaangażowało się wiele wspólnot. Współpraca ta była świadectwem jedności:

– Szkoła Nowej Ewangelizacji Sursum Corda z o.Pawłem Drobotem CSsR z Krakowa

– Wspólnota Żywej Wiary z Zakopanego.

– Odnowa w Duchu Św. „Droga święta” z Nowego Targu

–  Wspólnota „Światło Taboru” z Nowego Targu

– Odnowa w Duchu Św. z Parafii Świętego Krzyża z Zakopanego

– Wspólnota Żywej Wiary z Jordanowa

– Wspólnota „Effata” z Sułkowic

– Dzielne Niewiasty.

Diakonia uwielbienia tańcem - Dzielne Niewiasty

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Zakopanego Leszek Dorula. Patronat medialny „Gość Niedzielny” . Dziękujmy także Radiu Alex za  udzielnie czasu antenowego.

Podobne posty

Październik 12, 2018