Ewangelizacja w Kościelisku

opublikowane przez

W Kościelisku, w dniu 17.01.2018, w domu zakonnym Sióstr Adoratorek Krwi Chrystusa  Wspólnota żywej Wiary pełniła posługę ewangelizacyjną dla młodzieży z Parafii Ducha Świętego w Szczecinku, która wraz z duszpasterzami o. Pawłem Burdą CSsR i o. Wacławem Zyskowskim CSsR przebywała w tym czasie na feriach zimowych.

Najpierw odegraliśmy dramę, następnie podzieliliśmy się Słowem i świadectwem naszego życia, po czym przeszliśmy do kaplicy gdzie każdy mógł zawierzyć swoje życie Panu Jezusowi. Wspólnie uczestniczyliśmy w modlitwie uwielbienia przed Najświętszym Sakramentem. Podczas uwielbienia trwała posługa modlitwą wstawienniczą, oraz spowiedź. Młodzież bardzo chętnie korzystała z posługi. Podczas modlitwy mogliśmy oglądać jak Pan uzdrawia, uwalnia i umacnia Swoją miłością. Wszystko zakończyło się wspólną agapą.

Podobne posty

Październik 12, 2018