TATRZAŃSKIE WORSHIP

by

Tatrzańskie Worship to wydarzenie wpisujące się w ewangelizację Zakopanego, prowadzoną przez Szkołę Nowej Ewangelizacji Archidiecezji Krakowskiej „Sursum Corda” (www.sne.diecezja.pl), oraz zaprzyjaźnione wspólnoty charyzmatyczne z Zakopanego i okolic.

Głównym celem tego przedsięwzięcia jest głoszenie Dobrej Nowiny i przyprowadzenie do Jezusa obecnego w sakramentach. Podczas konferncji “Tatrzańskie Worship” poruszany będzie temat codzienności w Mocy Ducha Bożego, będzie też można skorzystać z modlitwy wstawienniczej i posłuchać świadectw ludzi przemienionych przez spotkanie z żywym Bogiem. Przygotowaliśmy również czas na wspólną modlitwę uwielbienia, oraz Eucharystię.

14.00-16.00 – Ewangelizacja uliczna.

Plan wydarzeń w kościele pod wezwaniem Świętego Krzyża w Zakopanem:

16.30 – przygotowanie do Eucharystii

17.00 – Msza święta

18.00 – Diakonia tańca

18.15 – Konferencja ze świadectwami: Codzienność w mocy Ducha Bożego

19.15 – 21.00 – Koncert uwielbienia (w czasie koncertu sakrament pojednania i pokuty, modlitwa wstawiennicza)

Recommended Posts