GDZIE i KIEDY
GDZIE SIĘ SPOTYKAMY?:

ul. Zamoyskiego 56, Kraków (Podgórze)

KIEDY SIĘ SPOTYKAMY?:

każdy wtorek, g.18.30

DODATKOWE INFO:
TUTAJ
Słowo Boże na dziś
Nasz FACEBOOK
CHCESZ NAS WSPOMÓC?
Możesz to uczynić wpłacając dowolną kwotę na konto:
Redemptoryści
ul. Zamojskiego 56, 30-523 Kraków
nr konta:
05 1140 2017 0000 4402 1286 9452
Tytułem: Ofiara na ewangelizację SNE

Ładowanie Wydarzenia
Szukaj Wydarzenia

Event Views Navigation

Nadchodzące Wydarzenia

Wydarzenia List Navigation

Maj 2017
28Maj
Kościół pw. MB Nieustającej Pomocy, Zamoyskiego 56
Kraków, małopolskie Polska

W górę serca. Wieczór uwielbienia

Zapraszamy na wieczór uwielbienia i uzdrowienia " W górę serca" w czwartą niedzielę maja. Rozpoczynamy Mszą Świętą o godz. 20.00. Po Eucharystii zapraszamy na modlitwę uwielbienia. W czasie uwielbienia jest możliwość skorzystania z indywidualnej modlitwy wstawienniczej oraz przystąpienia do spowiedzi.

Dowiedz się więcej »
Czerwiec 2017
20Czerwiec
Dom rekolekcyjny MB Nieustającej Pomocy, Zamoyskiego 56
Kraków, małopolskie Polska

Msza wspólnotowa z agapą

Zapraszamy na mszę wspólnotową o godz. 18.00 na ul. Zamoyskiego 56 w Krakowie, w kaplicy górnej. Tuż po niej będzie czas na lepsze poznanie się, rozmowy przy przyniesionych przekąskach. Do zobaczenia!

Dowiedz się więcej »
25Czerwiec
Kościół pw. MB Nieustającej Pomocy, Zamoyskiego 56
Kraków, małopolskie Polska

W górę serca. Wieczór uwielbienia

Zapraszamy na wieczór uwielbienia i uzdrowienia " W górę serca" w czwartą niedzielę czerwca. Wieczór prowadzi wspólnota "Redemptor" wraz z zespołem "W miłości zwycięstwo". Rozpoczynamy Mszą Świętą o godz. 20.00 w kościele Matki Bożej Nieustającej Pomocy (Kraków - Podgórze).  Po Eucharystii zapraszamy na modlitwę uwielbienia. W czasie uwielbienia jest możliwość skorzystania z indywidualnej modlitwy wstawienniczej oraz przystąpienia do spowiedzi.

Dowiedz się więcej »
Październik 2017
13Październik
Dom rekolekcyjny MB Nieustającej Pomocy, Zamoyskiego 56
Kraków, małopolskie Polska

Kurs Nowe Życie

Jeśli chcesz: doświadczyć miłości Boga, doświadczyć zbawczej mocy Jezusa, uwalniającej od grzechów i cierpienia, otrzymać Ducha Świetego, który poprowadzi Cię dalej, poznać piękno i siłę wspólnoty, ożywianej miłością, zacząć żyć MOCNIEJ, PEŁNIEJ I NAPRAWDĘ… zapraszamy Cię do udziału w Kursie Nowe Życie. Prowadzący: Szkoła Nowej Ewangelizacji „Sursum Corda” (Kraków) Koszty: 60 zł (bez noclegu + kolacja piątek; obiad  i kolacja sobota); 170 (zamieszkanie + wyżywienie). Warunkiem przyjęcia na kurs jest wpłata zaliczki. Więcej informacji na temat sposobu zapisów znajduje się w informacji, którą uczestnicy otrzymują po wypełnieniu formularza zgłoszeń. W razie rezygnacji zaliczka nie podlega zwrotowi. Rozpoczęcie kursu – piątek godz. 17.00 (recepcja czynna od 15.30), zakończenie w niedzielę ok. godz. 15.00. Ramowy plan kursu Piątek: Rozpoczęcie godz. 17.00 zakończenie ok. 21.30. Uwaga: w piątek wieczorem nie ma wspólnej Mszy Świętej. Osoby, które w ten dzień chcą brać udział w Mszy Świętej, prosimy aby uczestniczyły  rano. Sobota: Rozpoczęcie 8.30, zakończenie ok. 21.00. Niedziela: Rozpoczęcie 8.30, zakończenie ok. 15.00. Szczegółowy plan poszczególnych na poszczególne dni zostanie podany uczestnikom w trakcie trwania kursu. Zabierz ze sobą: Pismo Święte, notatnik, lekarstwa, które są ci potrzebne.  

Dowiedz się więcej »
+ Export Events