Kurs – Modlitwa Wstawiennicza w Nowej Ewangelizacji

Dom rekolekcyjny MB Nieustającej Pomocy Zamoyskiego 56, Kraków

Kurs przeznaczony jest dla wszystkich, którzy pragną rozeznać, czy posługa modlitwą wstawienniczą jest ich powołaniem oraz dla osób już nią posługujących. Podstawy modlitwy wstawienniczej dla osób rozpoczynających posługę. Prowadzący rekolekcje to Krystyna Sobczyk, członek Sekretariatu ds. Nowej Ewangelizacji Archidiecezji Krakowskiej i ekipa SNE Sursum Corda.

Rozpoczęcie nowego roku formacyjnego – 21.01

Dom rekolekcyjny MB Nieustającej Pomocy Zamoyskiego 56, Kraków

Formacja pomaga nam w kształtowaniu postaw chrześcijańskich oraz uczy nas systematyczności w poznawaniu Słowa. Tu można pobrać wzory deklaracji dotyczących przystąpienia do formacji lub jej kontynuowania dla poszczególnych lat: Zobowiazania_I Zobowiazania_II Zobowiazania_III Zobowiazania_IV Prosimy, aby osoby zainteresowane  wypełniły dokument oraz przyniosły go na najbliższe wtorkowe spotkanie, gdzie podczas wspólnotowej Mszy Świętej będziemy je składać na ołtarzu. Szczegółowy plan: 17.00 Spowiedź , rozmowa z Ojcem  (sala obok kaplicy  ) 18.00 Adoracja (kaplica) 19.00 Msza Święta Msza odbędzie się w Kaplicy na II piętrze.  Później odbędzie się uwielbienie. Do zobaczenia.

Eucharystia z modlitwą o uzdrowienie – Zakopane

Zakopane, parafia Miłosierdzia Bożego, Chramcówki 19 Chramcówki 19, Zakopane

Raz w miesiącu wspólnota Sursum Corda Zakopane jednoczy się razem ze wspólnotami lokalnymi, aby uwielbić naszego Pana. W tym miesiącu wydarzenie to będzie miało miejsce w parafii Miłosierdzia Bożego w Zakopanem, przy ul. Chramcówki 19. Rozpoczynamy o 18.00 wspólną Eucharystią, po niej uwielbienie słowno-muzyczne, w trakcie którego będzie można skorzystać z sakramentu pojednania i modlitwy wstawienniczej. Następnie o. Witold Hetnar wygłosi katechezę i postawi pytania, na które spróbujemy sobie odpowiedzieć podczas wspólnej agapy - zaproszeni na nią są wszyscy uczestnicy Mszy.

Msza Święta, Adoracja & Agapa

Kościół pw. MB Nieustającej Pomocy Zamoyskiego 56, Kraków

Przyjdź na Mszę świętą, adorację Najświętszego Sakramentu i włącz się w modlitwę uwielbienia. Czy słyszałeś, że jest to prawdopodobnie ulubiona modlitwa Ducha Świętego? Pozwól Mu działać :-) Jeśli słowa modlitwy Cię poruszą, poczujesz, że są skierowane do Ciebie, będziesz miał również sposobność skorzystania z modlitwy wstawienników. A później świętuj z nami. Zajrzyj. Plan: - od godziny 15.00 istnieje możliwość rozmowy, modlitwy lub spowiedzi u Pasterza naszej wspólnoty O. Witolda Hetnara - 16.00 Msza Święta - 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwą uwielbienia

Szkolenie ekip kursowych SESA

Dom rekolekcyjny MB Nieustającej Pomocy Zamoyskiego 56, Kraków

Przed nami czas, w którym chcemy zgłębić metodologię pracy Szkół Ewangelizacji Świętego Andrzeja. Dowiemy się  jaką rolę i zadanie spełniają poszczególni członkowie ekipy i w jaki sposób, odkrywając swoje dary mogą ewangelizować. Szkolenie pomoże nam bardziej świadomie budować i pracować w zespołach kursowych, aby Słowo Boże biegło nieskrępowane.

Najbliższe spotkanie wspólnoty

Dom rekolekcyjny MB Nieustającej Pomocy Zamoyskiego 56, Kraków

Zapraszamy Cię na spotkanie naszej wspólnoty już we wtorek 11.02 br.. W dniu 04.02 - czyli tradycyjnie we wtorek po niedzielnej agapie - spotkania nie ma. Po Mszy Świętej w kościele pw. MBNP przy ul. Zamoyskiego 56 przejdziemy do sali (jeśli będziesz pierwszy raz, podążaj za grupą), gdzie będziemy się razem modlić i uwielbiać Boga muzyką. Osoby chętne będą mogły skorzystać z modlitwy wstawienników. Przyjdź i zobacz :-)

Kurs Nowe Życie

Dom rekolekcyjny MB Nieustającej Pomocy Zamoyskiego 56, Kraków

Jeśli chcesz: doświadczyć miłości Boga, doświadczyć zbawczej mocy Jezusa, uwalniającej od grzechów i cierpienia, otrzymać Ducha Świętego, który poprowadzi Cię dalej, poznać piękno i siłę wspólnoty, ożywianej miłością, zacząć żyć MOCNIEJ, PEŁNIEJ I NAPRAWDĘ... zapraszamy Cię do udziału w Kursie Nowe Życie.

DUCHOWA SZKOŁA DLA RODZICÓW …czyli, kiedy Bóg daje narzędzia rozwoju.

Dom rekolekcyjny MB Nieustającej Pomocy Zamoyskiego 56, Kraków

DUCHOWA SZKOŁA to spotkania dla rodziców prowadzone w formie warsztatowej.  Dotyczą one wychowania dzieci i relacji międzyludzkich. Spotkania te, to wyjątkowa nauka dialogu oraz kształtowanie więzi opartych na szacunku, gdzie głównymprowadzącym jest Słowo Boże.

Wspólnotowa Msza święta & Agapa

Kościół pw. MB Nieustającej Pomocy Zamoyskiego 56, Kraków

Przyjdź na Mszę świętą i włącz się w modlitwę uwielbienia. A później świętuj z nami. Zajrzyj. Msza rozpocznie się o godzinie 16.00 w kościele pw Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w Krakowie, przy ul. Zamoyskiego 56. Później odbędzie się agapa. Zachęcamy do przyniesienia drobnych przekąsek, tzw. daru serca :)

Kurs Nowe Życie (Zakopane)

Parafia Miłosierdzia Bożego Zakopane ul. Chramcówki 19, Zakopane

Wieczór uzdrowienia Sursum Corda – on-line

Dom rekolekcyjny MB Nieustającej Pomocy Zamoyskiego 56, Kraków

Już w najbliższy wtorek (7.04.2020) zapraszamy na wieczór uzdrowienia, poprzez który chcemy przygotować się na spotkanie ze Zmartwychwstałym Panem!

Msza Święta i uwielbienie

Kościół pw. MB Nieustającej Pomocy Zamoyskiego 56, Kraków

Zapraszamy na jutrzejszą na Mszę Świętą o godz. 18:30, a następnie na wspólne uwielbienie Boga. Wydarzenie odbędzie się w kościele oo. redemptorystów przy ulicy Zamoyskiego 56 w Krakowie. Niemogących uczestniczyć osobiście w kościele zapraszamy na transmisję online: https://youtube.com/channel/UCXoDKmts8_rH2zdjP4EnTmQ

Msza Święta i uwielbienie