III Dzień dla Rodziny

Dnia 17.11.18 r. zapraszamy na kolejne spotkanie dla rodzin!

Na ostatnim spotkaniu 20.10. b.r. rodzice wraz z dziećmi rozpoczęli spotkanie od wspólnej modlitwy. Wcześniej do dyspozycji uczestników były przygotowane oraz samodzielnie przyniesione przekąski. Następnie odbyły się warsztaty: oddzielnie dla rodziców i dzieci, które wraz z opiekunami, z podziałem na grupy wiekowe, miały zajęcia w innych salach.
Na koniec odbyła się Msza św. w kaplicy przyklasztornej ze specjalnym kazaniem o. Pawła Drobota dedykowanym dzieciom oraz ich błogosławieństwem.

Podczas kolejnych siedmiu spotkań będą omawiane zagadnienia dotyczące życia w rodzinie w oparciu o wartości chrześcijańskie.

Plan najbliższego wydarzenia – 17.11.18 r.:

15:30 Podwieczorek
16:00 Modlitwa uwielbienia dla dzieci i rodziców
16:30 Zajęcia warsztatowe:
– dla Rodziców – Granice – moje wiosła”Mury, elastyczne przejścia, wiatr w polu, szarpanina”; Ewangelia Mk 12,28-34
– dla Dzieci – W Królestwie Niebieskim – czyli o Aniołach, paruzji i niebie; Ewangelia Mk 13, 24-32
Zabawy w podgrupach wiekowych: 0-2 – dzieci pozostają przy rodzicach, z opiekunką, 3-6 oraz od 7 wzwyż – oddzielne warsztaty,
18:00 Podsumowanie
18:30 Eucharystia (w kaplicy lub w kościele)

Organizatorem jest Szkoła Nowej Ewangelizacji Sursum Corda.
Uczestnictwo jest nieodpłatne. Prosimy jedynie o dobrowolne datki na potrzeby organizacji wydarzenia – do puszki wystawionej podczas spotkania (np. na napoje, ciastka i artykuły papiernicze niezbędne do przeprowadzenia warsztatów i zabaw).

Uczestników oraz nowych zainteresowanych zapraszamy – 17 listopada o 15.30 na ul. Zamoyskiego 56, w Krakowie. Wejście przez furtę.

Zapisy: rodziny.sne@gmail.com

Z relacją z ostatnich spotkań można zapoznać się tu:

Zapraszamy serdecznie 🙂

Tagi wydarzenia