• To event minęło.

Wspólnotowy Wieczór Uzdrowienia

Każdy z nas potrzebuje uzdrowienia –  codzienne życie stale przysparza nam niełatwych sytuacji, poprzez które gromadzimy różnego rodzaju ciężary. Możemy je oddawać Bogu z nadzieją, że pośle do nas Swojego Ducha i oczyści nas abyśmy mogli na nowo poczuć się wolnymi – „Ku wolności wyswobodził nas Chrystus” Ga 5,1.

Dlatego zapraszamy członków naszej wspólnoty – tj. każdego kto był choć raz na naszym spotkaniu lub chciałby do nas dołączyć – na Wspólnotowy Wieczór Uzdrowienia, we wtorek 16.04.2019 r.

Plan wydarzenia:

– 19.00  Msza Święta w sali na trzecim piętrze (ul. Zamoyskiego 56), po niej modlitwa uwielbienia połączona z  adoracją Najświętszego Sakramentu.

Podczas wieczoru można skorzystać z posługi modlitwą wstawienniczą.

Prosimy o przystąpienie do sakramentu Pokuty i Pojednania w swoich parafiach. Istnieje też możliwość umówienia się na spowiedź z o. Pawłem telefonicznie pod numerem tel.: 515 660 125.

Już dziś prosimy o modlitwę za siebie nawzajem oraz w intencji licznych owoców tego spotkania – niech Duch Święty przygotuje nasze serca na Święta Zmartwychwstania Pańskiego!!! 🙂

Sursum Corda! +

Date