Agapa – już w niedzielę 6-go października

Agapa - już w niedzielę 6-go października
przez

Od października wspólnotowa Msza św. i agapa będzie odbywać się w niedziele, a nie jak dotąd we wtorki, w kościele parafialnym Matki Bożej Nieustającej Pomocy na ul. Zamoyskiego 56 (nie w kaplicy).

Zapraszamy na pierwsze wydarzenie w zaproponowanej formie już w niedzielę 06.X, na godzinę 16.00.

Po mszy św. odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu i uwielbienie.

W czasie adoracji odbędą się warsztaty dla dzieci (ok. 45 min), a podczas uwielbienia będzie można skorzystać z modlitwy wstawienniczej.

Po uwielbieniu odbędzie się agapa, czyli wspólne świętowanie.

Zabierzcie ze sobą ulubione przekąski, sałatki, owoce.

Spotkania wspólnoty, we wtorek 08 października, w związku z przeniesieniem agapy na niedzielę – nie będzie.

Zapraszamy wszystkich, również tych, którzy wybierają się do nas po raz pierwszy!

podziel się

Recommended Posts