Koncert uwielbieniowy „U Louisa”

Koncert uwielbieniowy "U Louisa"
przez

img_7763

We wtorek, 29-go listopada nasze spotkanie wspólnotowe miało wyjątkowy, nieco odmienny, charakter.  Rozpoczęliśmy modlitwą  – mszą świętą w kościele św. Barbary na Małym Rynku, a następnie w pubie „U Louisa” wysłuchaliśmy klimatycznego koncertu uwielbieniowego w wydaniu zespołu „Reaktywacja”. Usłyszeliśmy również poruszające świadectwo Asi.
Zmieniliśmy otoczenie, uwielbienie przecież nie ogranicza się jedynie do kościoła czy sal katechetycznych – co pokazuje, że lubimy wychodzić poza schematy i otwierać się na nowe formy ewangelizacji 🙂

Właścicielom klubu „U Louisa” serdecznie dziękujemy za zaproszenie.
Niebawem dostępna będzie cała galeria zdjęć. Powiadomimy Was o jej dostępności.

img_7768

podziel się