GDZIE i KIEDY
GDZIE SIĘ SPOTYKAMY?:

ul. Zamoyskiego 56, Kraków (Podgórze)

KIEDY SIĘ SPOTYKAMY?:

każdy wtorek, g.18.30

DODATKOWE INFO:
TUTAJ
Słowo Boże na dziś
Nasz FACEBOOK
CHCESZ NAS WSPOMÓC?
Możesz to uczynić wpłacając dowolną kwotę na konto:
Stowarzyszenie Szkoła Ewangelizacji Sursum Corda
ul. Zamojskiego 56, 30-523 Kraków
nr konta:
89 1140 2004 0000 3202 7819 8349
Tytułem: Darowizna na cele statutowe stowarzyszenia

Kurs Nowe Życie w Zakopanem (kwiecień 2018). Świadectwa

Kurs Nowe Życie w Zakopanem (kwiecień 2018). Świadectwa

W dniach 13-15 .IV.2018 w Zakopanem odbył się kurs Nowe Życie.

Zapraszamy do zapoznania się ze świadectwami uczestników :

Podczas Kursu poznałam i zrozumiałam wielką miłość Boga do mojej osoby. Zrozumiałam, że Bóg kocha mnie bezwarunkowo, taką jaką jestem. Zrozumiałam, że moje problemy wynikają z przeszłości, z braku przebaczenia. Podczas kursu oddałam Bogu moją przeszłość, zawierzyłam Mu swoje problemy, troski. Przestałam się bać.  Lęk dotychczas zatruwał moje życie. Oddałam to Panu. Dziś czuję się wolna, napełniona Bożą obecnością i opieką. Mam wielką chęć wzrastania w wierze. Na kursie zrozumiałam, że jestem kochana bezwarunkowo i miłość Boga Ojca jest najważniejszą miłością w moim życiu. Otworzyłam się na miłość Boga i wierzę, że dzięki temu otworzę się na miłość człowieka. Przyjechałam zapłakana, a wyjeżdżam pełna radości i nadziei, z Bogiem w sercu. (Asia 30 lat)

Wierzę w to, że pomimo iż żyję w grzechu, który chciałabym zwyciężyć – JEZUS MNIE KOCHA i że moja wiara nie będzie martwa. Odebrałam także do siebie prorocze słowa jednego ze  wstawienników.

Myślę, że owoce tego kursu będą we mnie wzrastać. Czuję, że dzięki kursowi otwieram się na działanie Bożej łaski i przemieniam swoje myślenie.

Wiem jedno, że chcę żyć innym – nowym życiem. Zaczęłam inaczej patrzeć na sens swojego cierpienia.

Gdy wróciłam po sobotnim spotkaniu, mój mąż przywitał mnie z ogromną miłością, co wcześniej wyglądałoby inaczej. On sceptyczny „niby katolik”, a w tym dniu o 23.00 modliliśmy się razem oraz wszystko było super.

Spełniło się moje marzenie bycia na takim kursie. Prawdopodobnie zostałam uzdrowiona z bólu kręgosłupa.

Moim świadectwem jest podjęcie decyzji o zmianie dotychczasowego życia. Kiedy zostałam sam na sam z Duchem Świętym w Domu Bożym, nagle moje myślenie zmieniło się o 180 stopni! Zrozumiałam rzeczy, które nie pozwalały mi żyć w spokoju. Jestem przekonana o tym, że natchnął mnie Duch Święty. Sama nie wiem jak podjąć dalszą pracę, aby poznać Jezusa dlatego zamierzam wstąpić do wspólnoty i uczestniczyć w kursach. (Gosia,  25 lat)

Ja od lat jestem we wspólnocie. Przyjechałam tu z moim chłopakiem, żeby pokazać mu nasz Kościół. Pan jednak na nowo pokazał mi fundamenty wiary. Pokazał jak jest dobry i jak mnie kocha, jak ważna jest wspólnota. Ten kurs jest najlepszym znanym mi narzędziem ewangelizacji dla początkujących. Chwała Panu za autorów tego kursu!

Poczułam się odważniejsza i kochana przez Boga. Wcześniej trudno było mi uwierzyć, że Bóg to mnie najbardziej kocha, przecież są wspanialsi, zdolniejsi.

podziel się

Recommended Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.