Powitanie nowego Pasterza wspólnoty – O. Witolda Hetnara

Powitanie nowego Pasterza wspólnoty - O. Witolda Hetnara
przez

We wtorek, 3-go września, po uroczystej mszy wspólnotowej, nastąpiło przekazanie posługi pasterskiej – opieki duchowej nad wspólnotą – Ojcu Witoldowi Hetnarowi

W swoim kazaniu Ojciec Witold przypomniał, że chcąc rozwijać swoją relację z Panem oraz przemieniać nasze codzienne życie powinniśmy stale dostrzegać aktualność i moc Słowa Bożego.

Po Mszy nastąpiła modlitwa, podczas której wszyscy uczestnicy prosili o niezbędne łaski na drodze Jego nowej posługi.

Dzień wcześniej odbyło się spotkanie liderów oraz animatorów wspólnoty, podczas którego Duszpasterz zapoznał się z posługami i aktywnościami poszczególnych diakonii.

Życzymy Ojcu Witoldowi wielu błogosławieństw, prowadzenia Ducha Świętego i opieki Matki Bożej w trakcie pełnienia posługi Pasterza i opiekuna naszej wspólnoty.

podziel się

Recommended Posts