GDZIE i KIEDY
GDZIE SIĘ SPOTYKAMY?:

ul. Zamoyskiego 56, Kraków (Podgórze)

KIEDY SIĘ SPOTYKAMY?:

każdy wtorek, g.18.30

DODATKOWE INFO:
TUTAJ
Słowo Boże na dziś
Nasz FACEBOOK
CHCESZ NAS WSPOMÓC?
Możesz to uczynić wpłacając dowolną kwotę na konto:
Stowarzyszenie Szkoła Ewangelizacji Sursum Corda
ul. Zamojskiego 56, 30-523 Kraków
nr konta:
89 1140 2004 0000 3202 7819 8349
Tytułem: Darowizna na cele statutowe stowarzyszenia

Relacja z kursu Estera

Relacja z kursu Estera
przez

W dniach 20-22.09.2019 r. w domu rekolekcyjnym o. Redemptorystów w Krakowie odbyły się rekolekcje formacyjne dla kobiet – Kurs Estera. Kilkadziesiąt pań z różnych stron Polski chciało odkrywać swoją tożsamość ukochanej córki Boga Ojca, która może być w pełni wolna od ciężarów przeszłości. Zamieszczamy poniżej kilka świadectw z tego czasu.

Panie, które chciałyby wzrastać w rozumieniu swojej kobiecości i budować relację z Bogiem zapraszamy także na kolejne wydarzenie dla kobiet, które pragną być szczęśliwe – Kurs Rebeka.

***
Kurs Estera, to był dla mnie niesamowity czas, piękny a zarazem trudny. Już w piątek (pierwszy dzień kursu) Pan postawił mnie w prawdzie o sobie, pokazując, że nie poradziłam sobie sama ze wszystkimi zranieniami jakie mnie spotkały w dzieciństwie. Ale Pan pokazał mi także, że jestem we właściwym miejscu, i że On mnie przez ten czas poprowadzi. Potem z dużą łagodnością i miłością odkrywał mi prawdę o mnie samej, zapewniając jednocześnie, że jest ze mną i jest moim najlepszym Ojcem, i w Jego ramionach mogę czuć się bezpiecznie. Ten czas to początek mojego uzdrowienia. Chwała Panu!

Iwona

***

Kurs Estera uświadomił mi, że ważna jest moja tożsamość. Zrozumiałam, że źródło mojej tożsamości jest w Bogu. Muszę zostawić przeszłość za sobą. Bóg czyni w moim kierunku tysiąc kroków, ale ten jeden w Jego kierunku zawsze muszę zrobić sama… Przede mną jeszcze daleka droga, jeszcze mało wiem, ale idę w dobrym kierunku.
Ania

***

Na ten kurs przybyłam aby uwolnić, odkryć, zobaczyć swoją kobiecość. Dowiedzieć się czegoś nowego o sobie, nauczyć się być bliżej siebie i uwolnić choć w części od tego co mnie ogranicza w byciu sobą! Odkryłam w sobie trudność w przeżywaniu swojej kobiecości, emocji, piękna. Treści kursu porządkowały mi moją dotychczasową pracę nad sobą. Dużo dały mi rozmowy z innymi kobietami. Kończę ten kurs z nadzieją przeżywania, pogłębiania i rozwijania tego co tutaj usłyszałam, doświadczyłam, dostałam. Wiem, że kurs Estera teraz dopiero się zaczyna.
Justyna

podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.