Triduum Paschalne – transmisje on-line

Triduum Paschalne - transmisje on-line
przez

Jako wspólnota: Sursum Corda, tj. w Górę Serca, z nadzieją patrząc do przodu, proponujemy Ci nasze towarzyszenie w tym szczególnym Triduum Paschalnym.

Nie możemy spotkać się osobiście, ale dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych. Od Wielkiego Czwartku do Niedzieli Zmartwychwstania będą prowadzone transmisje on-line na naszym fanpage Facebook .

Plan spotkań on-line:

• Wielki Czwartek – godz. 08.00 – Gorzkie Żale
  • Wielki Piątek – godz 08.00 – Droga Krzyżowa
  • Wielka Sobota – godz 08.00 – Jutrznia
  • Niedziela Zmartwychwstania – godz 19.00. – Modlitwa uwielbienia

W dniach 9-12 kwietnia nie będzie emisji modlitwy różańcowej on-line. W tym czasie zachęcamy do udziału w liturgii Triduum Paschalnego transmitowanej on-line z naszych kościołów parafialnych lub innych bazylik.
Zapraszamy ponownie już od Poniedziałku Wielkanocnego, jak dotąd: o godzinie 19:00.

podziel się