GDZIE i KIEDY
GDZIE SIĘ SPOTYKAMY?:

ul. Zamoyskiego 56, Kraków (Podgórze)

KIEDY SIĘ SPOTYKAMY?:

każdy wtorek, g.18.30

DODATKOWE INFO:
TUTAJ
Słowo Boże na dziś
Nasz FACEBOOK
CHCESZ NAS WSPOMÓC?
Możesz to uczynić wpłacając dowolną kwotę na konto:
Stowarzyszenie Szkoła Ewangelizacji Sursum Corda
ul. Zamojskiego 56, 30-523 Kraków
nr konta:
89 1140 2004 0000 3202 7819 8349
Tytułem: Darowizna na cele statutowe stowarzyszenia

Wielbienie Boga tańcem i flagami

Wielbienie Boga tańcem i flagami
przez

Czy wiesz, że wielbić Boga można na przeróżne sposoby? Chrześcijaństwo to pełnia życia, to nadzieja i zaproszenie, by z radością chwalić Boga różnorodnie i w każdym mozliwym czasie.

Nasza wspólnota przyjęła wezwanie psalmisty „Chwalcie Go bębnem i tańcem, chwalcie Go na strunach i flecie!” (Ps. 150) i z grona chętnych osób stworzyliśmy diakonię uwielbienia tańcem i flagami.

I dzieje się! Wielokolorowe flagi przecinają powietrze sprawiając niezwykłe wrażenie, ruch ciał przyciąga wzrok, a radość bijąca z tancerzy zachęca do uśmiechu i modlitwy całym sobą. Modlitwa flagami jest pełna symboliki, kolory i gesty mają konkretne znaczenie, angażuje ona ciało, zmysły i duszę człowieka.

Wzrastamy w tej modlitwie i korzystamy z najlepszych wzorców, dlatego zaprosiliśmy ekipę ze Służby Uwielbienia Flagami Wspólnoty „Głos na pustyni” kierowaną przez Agatę Chudzikiewicz. Zorganizowaliśmy wspólne, praktyczne warsztaty.

Marcin i Margaretta z naszej wspólnoty podzielili się z nami swoim wrażeniami. Przekazali, że był to czas mocnego doświadczenia Bożego działania; czas bardzo potrzebny i zgodnie z ich przeczuciem – będzie owocował w przyszłości.

Jeśli i Ty lubisz tańczyć, a Twoje serce rwie się by mówić Bogu „kocham Cię całym sobą” przyjdź do diakonii uwielbienia tańcem, jest miejsce także dla Ciebie. Zgłoś się do Irenki!

Warsztaty flagowania XII 2019 r.Warsztaty flagowania XII 2019 r.Warsztaty flagowania XII 2019 r.Warsztaty flagowania XII 2019 r.Warsztaty flagowania XII 2019 r.
podziel się

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.