GDZIE i KIEDY
GDZIE SIĘ SPOTYKAMY?:

ul. Zamoyskiego 56, Kraków (Podgórze)

KIEDY SIĘ SPOTYKAMY?:

każdy wtorek, g.18.30

DODATKOWE INFO:
TUTAJ
Słowo Boże na dziś
Nasz FACEBOOK
CHCESZ NAS WSPOMÓC?
Możesz to uczynić wpłacając dowolną kwotę na konto:
Stowarzyszenie Szkoła Ewangelizacji Sursum Corda
ul. Zamojskiego 56, 30-523 Kraków
nr konta:
89 1140 2004 0000 3202 7819 8349
Tytułem: Darowizna na cele statutowe stowarzyszenia

Wymiana Dobra – 22 grudnia

Wymiana Dobra - 22 grudnia
przez

W niedzielę 22 grudnia, po mszy św. dla dzieci, o godzinie 10.30, w sali ogrodowej na ul. Zamoyskiego 56, odbędzie się 💚 Wymiana Dobra 💚

Będziemy dzielić się z innymi takimi rzeczami jak np.: ubrania (dla dzieci i dorosłych), buty, kosmetyki, książki, prasa, płyty muzyczne, ozdoby świąteczne, nietrafione prezenty … lub innymi, których już nie potrzebujemy, a są w dobrym stanie i mogą przydać się innym.

W tym czasie odbędzie się również krótkie seminarium prowadzone przez Kaspra Jakubowskiego – członka Ruchu Ekologicznego św. Franciszka z Asyżu – na temat: „Jak żyć prościej w dużym mieście” w kontekście encykliki papieża Franciszka „Laudato Si”.  A wszystko to w przedświątecznej oprawie, przy słodkim poczęstunku.

A ponieważ przed nami przedświąteczne porządki – zachęcamy by pamiętać o naszym wydarzeniu i zachować coś na ten dzień do przekazania ❤️ Wszystkie rzeczy, które nie znajdą nowego właściciela trafią do Caritasu.

Oczywiście zaproszenie na wydarzenie jest dla całych rodzin i Waszych znajomych. Wszystkich chętnych zapraszamy również do czynnego włączenia się w inicjatywę.

Dzielmy się dobrem !W przypadku pytań lub chęci dołączenia się do naszej akcji – prosimy o kontakt pod nr: 508 87 44 00.

 

podziel się

Recommended Posts

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.