Kurs Nowe Życie

Dom rekolekcyjny MB Nieustającej Pomocy Zamoyskiego 56, Kraków

Jeśli chcesz: doświadczyć miłości Boga, doświadczyć zbawczej mocy Jezusa, uwalniającej od grzechów i cierpienia, otrzymać Ducha Świętego, który poprowadzi Cię dalej, poznać piękno i siłę wspólnoty, ożywianej miłością, zacząć żyć MOCNIEJ, PEŁNIEJ I NAPRAWDĘ... zapraszamy Cię do udziału w Kursie Nowe Życie.

DUCHOWA SZKOŁA DLA RODZICÓW …czyli, kiedy Bóg daje narzędzia rozwoju.

Dom rekolekcyjny MB Nieustającej Pomocy Zamoyskiego 56, Kraków

DUCHOWA SZKOŁA to spotkania dla rodziców prowadzone w formie warsztatowej.  Dotyczą one wychowania dzieci i relacji międzyludzkich. Spotkania te, to wyjątkowa nauka dialogu oraz kształtowanie więzi opartych na szacunku, gdzie głównymprowadzącym jest Słowo Boże.

Wspólnotowa Msza święta & Agapa

Kościół pw. MB Nieustającej Pomocy Zamoyskiego 56, Kraków

Przyjdź na Mszę świętą i włącz się w modlitwę uwielbienia. A później świętuj z nami. Zajrzyj. Msza rozpocznie się o godzinie 16.00 w kościele pw Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w Krakowie, przy ul. Zamoyskiego 56. Później odbędzie się agapa. Zachęcamy do przyniesienia drobnych przekąsek, tzw. daru serca :)

Kurs Nowe Życie (Zakopane)

Parafia Miłosierdzia Bożego Zakopane ul. Chramcówki 19, Zakopane

Wieczór uzdrowienia Sursum Corda – on-line

Dom rekolekcyjny MB Nieustającej Pomocy Zamoyskiego 56, Kraków

Już w najbliższy wtorek (7.04.2020) zapraszamy na wieczór uzdrowienia, poprzez który chcemy przygotować się na spotkanie ze Zmartwychwstałym Panem!

Kościół pw. MB Nieustającej Pomocy Zamoyskiego 56, Kraków

Zapraszamy na jutrzejszą na Mszę Świętą o godz. 18:30, a następnie na wspólne uwielbienie Boga. Wydarzenie odbędzie się w kościele oo. redemptorystów przy ulicy Zamoyskiego 56 w Krakowie. Niemogących uczestniczyć osobiście w kościele zapraszamy na transmisję online: https://youtube.com/channel/UCXoDKmts8_rH2zdjP4EnTmQ

Kościół pw. MB Nieustającej Pomocy Zamoyskiego 56, Kraków

Zapraszamy na cowtorkową Mszę Świętą o godz. 18:30 (26.05.2020 r.), a następnie na modlitwę uwielbienia Boga. Wydarzenie odbędzie się w kościele oo. redemptorystów przy ulicy Zamoyskiego 56 w Krakowie. Niemogących uczestniczyć osobiście w kościele zapraszamy na transmisję online: https://youtube.com/channel/UCXoDKmts8_rH2zdjP4EnTmQ

Wigilia Zesłania Ducha Świętego

Kościół pw. MB Nieustającej Pomocy Zamoyskiego 56, Kraków

Z radością zapraszamy na Wigilię Zesłania Ducha Świętego, która odbędzie się 30 maja 2020 r, godz. 20:00 - 1:00 w kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy przy ul. Zamoyskiego 56 w Krakowie. Plan czuwania: 20.00 - Powitanie 20.10 - Nauczanie i świadectwo 21.00 - Apel Maryjny 21.05 - Uwielbienie 22.00 - 22.30 Agapa (kawa/herbata) 22.30 - 23.50 Czuwanie przed Najświętszym Sakramentem z modlitwą o wylanie Ducha Świętego 24.00 - EUCHARYSTIA 1.00 - Błogosławieństwo na zakończenie Będzie również transmisja online przez kanał YouTube zaprzyjaźnionych o.o. redemptorystów, ale zachęcamy do osobistego przybycia. Radość w Panu jest naszą ostoją!

Kościół pw. MB Nieustającej Pomocy Zamoyskiego 56, Kraków

Z radością zapraszamy na jutrzejszą na Mszę Świętą o godz. 18:30, a następnie na procesję wokół kościoła i wspólne uwielbienie Boga, które odbędą się w kościele oo. redemptorystów przy ulicy Zamoyskiego 56 w Krakowie. :) Informujemy, że w klasztorze nie było żadnego zachorowania :) Dziękujemy za modlitwę. Nie może Cię zabraknąć! Niemogących uczestniczyć osobiście w kościele zapraszamy na transmisję online: https://youtube.com/channel/UCXoDKmts8_rH2zdjP4EnTmQ

Kościół pw. MB Nieustającej Pomocy Zamoyskiego 56, Kraków

Serdecznie zapraszamy na jutrzejsze spotkanie z Jezusem na Mszy Świętej o godz. 18:30, a następnie na oddanie Mu chwały podczas wspólnej modlitwy uwielbienia. Wydarzenie odbędzie się w kościele oo. redemptorystów przy ulicy Zamoyskiego 56 w Krakowie. Niemogących uczestniczyć osobiście w kościele zapraszamy na transmisję online: https://youtube.com/channel/UCXoDKmts8_rH2zdjP4EnTmQ

Zakończenie roku formacyjnego

Dom rekolekcyjny MB Nieustającej Pomocy Zamoyskiego 56, Kraków

Serdecznie zapraszamy na wspólne świętowanie zakończenia roku formacyjnego!   Plan wydarzenia: 18:00 Adoracja w sali na górze 19:00 Eucharystia wspólnotowa w sali na górze Po Eucharystii  - agapa i grill.   Prosimy o zachowanie standardów sanitarnych (trzymanie odpowiednich odległości oraz zakrywanie ust i nosa maseczką).

Kościół pw. MB Nieustającej Pomocy Zamoyskiego 56, Kraków

Zapraszamy na wspólnotowe spotkanie z Jezusem w Eucharystii, a następnie razem uwielbimy Go w Najświętszym Sakramencie! Spotkanie odbędzie się tradycyjnie w klasztorze oo. redemptorystów ul. Zamoyskiego 56 w Krakowie, o godz. 18:30. Jeśli nie możesz być obecny, nic straconego! Będzie transmisja online na kanale YouTube. Link poniżej https://youtube.com/channel/UCXoDKmts8_rH2zdjP4EnTmQ Do zobaczenia !

KURS JEZUS W CZTERECH EWANGELIACH

Dom rekolekcyjny MB Nieustającej Pomocy Zamoyskiego 56, Kraków

Jeżeli chcesz lepiej poznać, bardziej pokochać i wierniej głosić Jezusa Chrystusa, nie przechodź obojętnie obok tej propozycji. Dzięki świadectwu czterech Ewangelistów: Mateusza, Marka, Łukasza i Jana, odkryjesz głębię poszczególnych Ewangelii. Ukazują one w pełni osobę Jezusa i prowadzą Cię do poznania Jego samego i do osobistego spotkania się z Nim.