• To wydarzenie minęło.

KURS JEZUS W CZTERECH EWANGELIACH

Jeżeli chcesz lepiej poznać, bardziej pokochać i wierniej głosić Jezusa Chrystusa, nie przechodź obojętnie obok tej propozycji. Dzięki świadectwu czterech Ewangelistów: Mateusza, Marka, Łukasza i Jana, odkryjesz głębię poszczególnych Ewangelii.

Ukazują one w pełni osobę Jezusa i prowadzą Cię do poznania Jego samego i do osobistego spotkania się z Nim.

Ramowy plan kursu

Środa 15 lipca

Recepcja czynna jest od godz. 15.30. Kurs rozpoczynamy kolacją o godz. 17.00. Zakończenie dnia ok. 21.30.

Uwaga: Tego dnia nie jest przewidziana wspólna Msza Święta dla uczestników kursu. Prosimy o udział w Eucharystii w swoich parafiach.

Czwartek 16 lipca – piątek 17 lipca

Rozpoczęcie dnia o godz. 8.00, zakończenie ok. 21.00.

Sobota 18 lipca

Rozpoczęcie o 8.00 zakończenie ok. 15.00.

Prowadzący: Szkoła Nowej Ewangelizacji Umiłowanego Ucznia z Torunia.

Miejsce: Dom Rekolekcyjny Matki Bożej Nieustającej Pomocy, Kraków, Zamoyskiego 56.

Koszt: 300 zł z noclegiem i pełnym wyżywieniem; 180 zł osoby dochodzące (obiad i kolacja w cenie).

UWAGA: Zostały tylko miejsca dochodzące!

Na kurs przyjmujemy wyłącznie osoby, które brały udział w trzech podstawowych kursach SESA (Nowe Życie, Emaus, Jan).

Zapisy zakończone.

15 lipca, 17:30