Wymiana dobra

W dniu 22 grudnia, w niedzielę, po mszy świętej dla dzieci o godz. 10.30, w kościele MB Nieustającej Pomocy, zapraszamy na spotkanie w sali ogrodowej.

Będzie to przedświąteczna Wymiana dobra – czyli  okazja do podzielenia się tym co mamy.

Zapraszamy do dzielenia się np.:

• odzieżą (czysta, w dobrym stanie)
  • obuwiem (jak wyżej)
  • kosmetykami (mogą być napoczęte – np. takimi, które nas uczulają, nie odpowiadają nam, w tym lakierami do paznokci, odżywkami do włosów, etc.)
  • książkami
  • prasą
  • ozdobami świątecznymi
  • płytami muzycznymi
  • lub innymi rzeczami

W tym czasie odbędzie się również krótkie seminarium prowadzone przez Kaspra Jakubowskiego – członka Ruchu Ekologicznego św. Franciszka z Asyżu – na temat: „Jak żyć prościej w dużym mieście” w kontekście encykliki papieża Franciszka „Laudato Si”. A wszystko to w przedświątecznej oprawie, przy słodkim poczęstunku.

A ponieważ przed nami przedświąteczne porządki – zachęcamy by pamiętać o naszym wydarzeniu i zachować coś na ten dzień do przekazania ❤️ Wszystkie rzeczy, które nie znajdą nowego właściciela trafią do Caritasu.

Oczywiście zaproszenie na wydarzenie jest dla całych rodzin i Waszych znajomych. Wszystkich chętnych zapraszamy również do czynnego włączenia się w inicjatywę.

Dzielmy się dobrem !

W przypadku pytań lub chęci dołączenia się do inicjatywy – prosimy o kontakt pod nr: 508 87 44 00.

22 grudnia

Sala ogrodowa MB Nieustającej Pomocy