• To wydarzenie minęło.

Wymiana dobra

Przyjdź na przedświąteczną Wymianę Dobra – czyli na dzielenie się m.in:

💚 odzieżą (czystą, w dobrym stanie)
💚 obuwiem (jak wyżej)
💚 kosmetykami (mogą być napoczęte – np. takimi, które nas uczulają, nie odpowiadają nam, w tym lakierami do paznokci, odżywkami do włosów, etc.)
💚 książkami
💚 prasą
💚 ozdobami świątecznymi
💚 płytami muzycznymi
💚 lub innymi rzeczami 🙂
Nie ma warunków wstępnych!
Co prawda zapraszamy do czynnego włączenia się w inicjatywę, tzn. zachęcamy, byś wziął ze sobą coś na wymianę, ale jeśli nie masz czym się podzielić – nie przejmuj się, tym bardziej do nas dołącz! Na pewno znajdziesz coś dla siebie!
Wszystkie rzeczy, które nie odnajdą nowego właściciela trafią do Caritasu.
W tym czasie odbędzie się również krótkie seminarium prowadzone przez Kaspra Jakubowskiego – członka Ruchu Ekologicznego św. Franciszka z Asyżu – na temat: „Jak żyć prościej w dużym mieście” w kontekście encykliki papieża Franciszka „Laudato Si”.
Będzie również można zakupić za symboliczną kwotę ekologiczne woreczki uszyte z firanek, na owoce i warzywa, aby nie używać jednorazowych, zaśmiecających foliówek.
A wszystko to w przedświątecznej oprawie, przy słodkim poczęstunku.
Dzielmy się dobrem !
Kiedy i gdzie?– 22 grudnia, w niedzielę, po mszy świętej dla dzieci w kościele MB Nieustającej Pomocy, w sali Ogrodowej, Ul. Zamoyskiego 56, w Krakowie
O której? – o godz. 10.30 (msza), a tuż po niej wymiana, tj. od ok. 11.15

W przypadku pytań lub chęci dołączenia się do inicjatywy – prosimy o kontakt pod nr: 508 87 44 00.

22 grudnia 2019

Sala ogrodowa MB Nieustającej Pomocy